Jak vybrat správný Swan?

Plánujete koupit nový vibrátor a jste tak daleko, že jste se rozhodli pro Swan. Zřejmě pro jeho bezešvý silikonový povrch, který je nabízen na většině vibrátorů Swan, nebo pro hluboké a silné vibrace díky motoru PowerBullet, nebo možná proto, že hledáte něco, co můžete použít všude tam, kde byste chtěli, včetně vany nebo sprchy. Ať je důvod jakýkoli, učinili jste správné rozhodnutí! Nyní, s tolika možnostmi, se ptáte, který Swan je pro Vás, nebo osobu, pro kterou ho kupujete, ten pravý?
Je důležité si uvědomit, že každá žena je jedinečná a dosáhne uspokojený různými způsoby. S více než 20 typy na výběr je snadné najít perfektní Swan pomocí našeho průvodce.

Oboustranné vibrátory

(Vibrace na obou koncích)

Jsou ideální pro ženy, které milují stimulaci na jednom místě. I když je můžete používat podle toho, jak si přejete, tyto Swany jsou určeny především k použití pro cílenou vnější nebo vniřní stimulaci (klitorisu nebo vagíny).
Každý z nich nabízí jiný typ vibrací. Kratší (menší) strana poskytuje velmi silné vibrace, zatímco větší strana hlubší vibrace. 

Duální stimulace

(Klitorální vibrace / Vnitřní stimulace)

Hledáte Swan, který nabízí možnost dvojí stimulace? Možná, že si ráda vychutnáte jen samotné klitorální vibrace hned na začátku Vaší masáže, nebo aktivaci vnitřního stimulátoru ke konci, nebo zapnutí obou stimulací najednou, které Vás přivedou k cíli! Jeden z níže uvedených Vibrátorů Swan vám umožní vaše představy uskutečnit, vaše volba je zcela ve vašich rukou.


Trojitá stimulace

(Klitorální vibrace / Vnitřní vibrace / Vnitřní rotace)

Zasloužíte si oddávat se každé vaší touze. Swan Adore Vám dopřeje nejrůznější potěšení díky klitorálním vibracím v kombinaci s vibračním tělem, které současně i rotuje. Pro snadné použití jsou vibrátory z řady Adore pohodlně a bezdrátově nabíjeny pomocí dobíjecí základny. Už nikdy se nemusíte starat o zástrčku.


Speciální účely

Tyto speciální vibrátory Swan mají mnoho stejných vlastností jako zbytek kolekce, ale mají i něco jedinečného, což skutečně každý z nich odděluje od těch zbývajících.

The Swan Wand masážní hlavice je nejvýkonnější Swan v celé kolekci. Skvělá pro osobní potěšení, vynikající pro masáž, The Swan Wand má 2 vibrace - na každém konci jednu - a 7 vibračních funkcí pro nekonečnou zábavu.

Navržen  pro páry, k vylepšení společných intimních prožitků. The Eternal Swan je určen pro použití bez postroje. Tvar vejce na jedné straně umožňuje ženě pevně ho sevřít, zatímco hladká štíhlá špička na druhém konci je určena pro anální stimulaci jejího partnera.


Vybaven unikátní technologii "squeeze-me" ("stiskni mě"), je The Swan Clutch úžasný vibrátor (venušiny kuličky) pro vnitřní stimulaci, který reaguje na pohyb Vašeho těla. Čím více ho budete svými poševními svaly stlačovat, tím více vibruje. Pokud byste někdy požadovala jen stabilní vnitřní vibrace, stačí aktivovat zámek vibrací, sedět a užívat si.